Inovativní dřevěná hračka pro malé i velké, která pobláznila svět

Inovativní dřevěná hračka pro malé i velké, která pobláznila svět

Poučná a k životnímu prostředí šetrná hračka

Dřevěnou desku Kinderboard nejdříve začali používat ve Waldorfských školách. Navržena byla proto, aby dětem pomáhala rozvinout pocit rovnováhy, povzbudila jejich vestibulární systém a pomohla jim uvědomit si své tělo a jeho jednotlivé části. Kinderboard je užitečná dětská hračka, která pomáhá dětem naučit se držet rovnováhu a rozvíjet jejich schopnosti.

Rovnovážná deska Kinderfeets® Kinderboard dětem nabízí zábavné a aktivní prožití volného času, posiluje jejich motorické schopnosti a koordinaci těla. Je to hračka, kterou vaše dítě bude s radostí používat i v pozdějším věku. Díky své vysoké nosnosti, až do 220 kg, je vhodná k použití pro malé i větší děti, mladistvé i dospělé. Rovnovážná deska je vhodná pro použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Zpestří každou hru, ať už doma během deštivých dnů, ve školkách, školách, a když je slunečné počasí, zpestří každou hru venku na vzduchu.

Rovnovážná deska Kinderboard stimuluje otevřenou hru

Rovnovážná deska Kinderfeets® Kinderboard je výjimečná hračka, která stimuluje otevřenou hru, děti inspiruje k aktivní hře a rozvoji fantazie. Děti během hry neustále odkrývají spoustu nových a zajímavých způsobů použití dřevěné desky.

Buďte svědky rozvíjení dětské fantazie při hře s dřevěnou rovnovážnou deskou Kinderboard. Snadno se promění v houpačku, rovnovážnou desku, tobogán, podnožku, člun, odpočívárnu, postýlku pro panenky a plyšové kamarády, podium pro představení, tunel a mnoho dalších věcí.

Možnosti jsou nekonečné, stačí jen popustit uzdu fantazii!