Investice do Kinderfeets®je investicí do budoucnosti našich dětí

Investice do Kinderfeets®je investicí do budoucnosti našich dětí

K dětem i životnímu prostředí přátelské výrobky

Starost o přírodu a soulad se životním prostředím jsou čím dál důležitějšími aktivitami našeho každého dne. Důležitost ochrany přírody a přírodního dědictví si velice dobře uvědomují i výrobci k dětem i životnímu prostředí přátelských produktů Kinderfeets®.

Také nejoblíbenější dřevěné dětské odrážedlo Kinderfeets®, stejně jako další dřevěné hračky a doplňky této značky, jako jsou dřevěný kočárek pro panenky, vozík na kolečkách se šňůrkou, pletený košík a box, jsou vyrobeny z udržitelně získaného březového a bambusového dřeva. Pneumatiky oblíbených odrážedel Kinderfeets® jsou vyrobeny z biorozložitelné gumy.

Značka Kinderfeets® se i při balení odrážedel snaží používat co nejméně obalového materiálu. Při balení produktu je vždy použito minimální množství obalů, které jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a barev na vodní bázi.

Kinderfeets®vyrábí to nejlepší pro naše děti, Kinderfeets®vyrábí své produkty s láskou k přírodě i životnímu prostředí.

Starost o lepší zítřky

Za každé prodané odrážedlo značka Kinderfeets® spolu s organizací Trees for the Future zasadí jeden strom a tak pečuje o lepší zítřky i hezčí budoucnost pro naše děti.

Je hezké darovat k životnímu prostředí šetrné výrobky, které se starají o hezčí a lepší budoucnost pro naše nejmenší.