Připraveni na další dobrodružství s novým odrážedlem Tiny Tot Plus?

Připraveni na další dobrodružství s novým odrážedlem Tiny Tot Plus?

Nejhezčí narozeninový dárek

Dřevěné odrážedlo a tříkolka v jednom Kinderfeets® Tiny Tot Plus dětem nabízí nekonečné množství zábavy! Kinderfeets® Tiny Tot Plus je krásný dárek k narozeninám vašeho dítěte. Vhodný je pro děti od 18 měsíců do 4 let.

Tiny Tot Plus 2v1 je nejdřív tříkolka až je vaše dítě připraveno na novou výzvu, tak se jednoduše předělá na dětské odrážedlo na dvou kolech. S použitím odrážedla Kinderfeets® vaše dítě rozvíjí řadu schopností, jakou jsou schopnost udržení rovnováhy, koordinace a samostatného řízení. Díky používání odrážedla Kinderfeets®, které pomůže dítěti s rozvojem jeho motorických schopností, bude přechod na klasické kolo s pedály hračka.

Krásná pastelová a všestranná kolekce Bamboo

3,2,1: jdeme na projížďku! Dětské odrážedlo Tiny Tot Plus nabízí zábavné, aktivní a poučné prožití volného času venku na vzduchu. Nové odrážedlo je k dispozici ve třech krásných pastelových barvách; Rose, Slate Blue, White a v Bamboo variantě. Pro ještě zábavnější chvíle jsou k dispozici skvělé doplňky: pletený košík a dřevěný box na dětské hračky, svačinu, pití a další malé nezbytnosti, které si vaše dítě chce sebou vzít na projížďku. O to, aby byly nezapomenutelné chvíle prožité venku bez starostí a hlavně bezpečné, se postará dětská přilba Kinderfeets Matte, která je k dispozici v krásných barevných odstínech, které skvěle ladí k Kinderfeets®odrážedlu vašich nejmenších.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=DBiKuX00Ils&feature=youtu.be