Výjimečná kolekce Kinderfeets® Bamboo – úžasná a všestranná

Výjimečná kolekce Kinderfeets® Bamboo – úžasná a všestranná

Proč bambus?

Bambus je silnější než ocel i než většina tvrdých dřevin, díky čemuž je všestranným a drahocenným stavebním materiálem. To znamená: vysoce kvalitní a vysoce odolné odrážedlo. Bambus je tak šetrný k životnímu prostředí. Produkuje vice kyslíku a absorbuje vice oxidu uhličitého než stromy. Zatímco stromy potřebují ke svému plnému vzrůstu 30-50 let, bambus potřebuje pouze 3-5 let a není nutné při jeho pěstování používat pesticidy a chemikálie na podporu růstu.

Bambus pochází z rozvojových zemí, proto Kinderfeets® hrdě podporuje udržitelný způsob života mnoha obyvatel rozvojových zemí. Naše značka Kinderfeets® se zavázala k ochraně přírody, kterou staví na první místo. Použití bambusu je pouze jedním z mnoha způsobů, které při ochraně přírody využíváme.

Oblíbené doplňky dětského pokoje a aktivní trávení volného času

Výjimečná řada Kinderfeets®Bamboo krásně zpestří každý kout vašeho domu a do každého dětského pokoje přinese trošku tepla, magie a pohádkovosti.

Kinderfeets® kolekce Bamboo je ručně vyrobena z bambusového dřeva a je jednou z nejoblíbenějších. K dispozici jsou jako tříkolka i odrážedlo v jednom Kinderfeets® Tiny Tot Bamboo a Tiny Tot Plus Bamboo pro děti od 18 měsíců do 4 let.

Dětské odrážedlo Kinderfeets® ClassicBamboo pro děti od 2 do 5 let nabízí dětem nekonečně mnoho zábavy i aktivní a poučné prožití času venku.

Pro hodiny aktivního a zábavného hraní doma i venku Kinderfeets® představuje inovativní a naučnou hračku, rovnovážnou desku Kinderboard Bamboo, na hraní i na procvičení motorických schopností.

Nejnovějším z řady Kinderfeets®Bamboo pak je dřevěný vozík na kolečkách se šňůrkou pro skladování hraček i zpestření dětské hry.

Výjimečná kolekce Kinderfeets® Bamboo byla díky svému unikátnímu designu i přínosu pro životní prostředí, mnohokrát oceněna.