Dodání & Platba

Dodání & Platba

Sami expedujeme všechny naše výrobky. Před opuštěním našich prostor je každá položka pečlivě zkontrolována a zabalena, aby bylo zajištěno, že se k vám dostane v perfektním stavu. Využíváme pouze přepravní společnosti, kterým věříme, že vaši objednávku doručí bezpečně a včas. Výběr přepravní společnosti, která bude využita na doručení vaší objednávky, bude záviset na aktuální situaci na dodávkovém trhu.

Naším cílem je dodávat zboží skladem do 1-2 pracovních dnů. Očekávejte prosím možné delší dodací lhůty během sezóny (Vánoce, větší prodejní období ...).

Naše zboží dodáváme prostřednictvím služeb GLS a DHL, v závislosti na vaší dodací adrese. Obě doručovací společnosti jsou vysoce spolehlivé a nabízí možnost sledování zásilek.

Berte prosím na vědomí, že všechny zásilky jsou odesílány ze Slovinska, EU. U všech objednávek ze zemí mimo EU mohou být zásilky předmětem dovozních poplatků a daní, které jsou splatné při příjezdu a nejsou kryty přepravními náklady účtovanými v našem internetovém obchodě. Není v silách naší společnosti stanovit výši celních poplatků a tax, jelikož se jejich výše v každém státě liší. Pokud potřebujete další informace o těchto poplatcích, obraťte se na místní celní úřad.

Přepravní oblast Dny dodání* Náklady
Polsko 4-7 399 CZK
Česká republika 2-4 159 CZK
Bulharsko 2-4 759 CZK
Maďarsko 2-4 399 CZK
Zbytek Evropy 2-4 279 CZK - 759 CZK

 

*Očekávaná dodací doba v pracovních dnech.