Kinderfeets

Kinderfeets® je výrobek navržený světově uznávaným holandským designérem Oscarem V. Mulderem. Cyklistika byla součástí Oskarova života během dospívání v Holandsku, tento životní styl chtěl designér sdílet i se svým dvouletým synem Sebastianem v San Francisku, kde žijí. Oscar hledal pro Sebastiana perfektní odrážedlo, které by vyhovovalo jeho potřebám, ale nikdy nenašel přesně to, co hledal. Jako pravnuk holandského designéra kol a designér s dlouholetou praxí, se Oscar chopil této výzvy a vytvořil prototyp. Jednoho dne, když se se svým synem projížděl po okolí, začali se ho sousedi vyptávat na Sebastianovo odrážedlo. Když zjistili, že se jedná o prototyp vytvořený Oscarem, radili mu, ať se zaměří na výrobu dětských odrážedel a vytvoří tak plnohodnotný byznys. Zájem o kvalitní dětská odrážedla designéra inspiroval a vznik značky Kinderfeets na sebe nenechal dlouho čekat.

Inspirován tradičními holandskými koly, vzniklo označení Kinderfeets z holandského slova “kinderfiets”, které překládáme jako “dětské kolo.” Kinderfeets je malé odrážedlo s nízkým rámem bez pedálů, které dovoluje dětem dotýkat se nohama země – což je nejlepší způsob, jak je připravit na to, až se budou učit jezdit na klasickém kole. Kolekce se nyní rozrostla o několik různých dětských kol s jedinečnými prvky, které pomáhají dětem naučit se držet rovnováhu a zvykat si na pedály a řidítka. Tato oceňovaná odrážedla jsou ekologická a pyšní se rozmanitým patentovaným designem.

Novější produkty čítají Kinderfeets Tiny Tot Plus, větší verzi velice oblíbeného Tiny Tot®, Kinderfeets Pram/Walker a Kinderboard®. Pram/Walker je navržen jako kočárek pro panenky a hračky, ale může být také využit jako tréninkové chodítko, pomáhající dětem s učením správné chůze a pohybu. Kinderboard je neuvěřitelně všestranná hračka, kterou mohou děti využívat mnoha způsoby – můžou na ní balancovat nebo ji třeba postavit vzhůru nohama, podněcuje učení hrou a imaginativní hru. Všechny dřevěné hračky jsou ekologické, ručně vyráběné a dostupné v mnoha barvách. Neustále pro vás vymýšlíme nové hračky a nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, co pro vás plánujeme na příští rok!

Řada Kinderfeets produktů vybízí děti k aktivnímu a dobrodružnému životu po boku svých rodičů. Umožňují dětem využít jejich divokou fantazii – celá řada víceúčelové použití a roste spolu s dítětem. Kinderfeets se stala důvěryhodnou, prémiovou a renomovanou globální značkou. Podnik slaví úspěchy v USA a dalších 20 zemích, mezi nimi samozřejmě také v Nizozemsku. Nemohli bychom být víc nadšeni, abychom je mohli nabídnout rodinám po celém světě!

Jsme oficiálním distributorem KINDERFEETS.

Pokud jste maloobchodník v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku,Chorvatsku a Bulharsku a máte zájem o prodej Kinderfeets® produktů ve svém kamenném nebo internetovém obchodě, prosím kontaktujte nás na info@kinderfeets.cz nebo telefonním čísle +386 51 660 626.

www.kinderfeets.cz I info@kinderfeets.cz