Vrácení & Výměna

Vrácení & Výměna zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Jsme si jisti tím, že s vaším novým produktem KINDERFEETS budete spokojeni, pokud jej však rozbalíte a zjistíte, že nesplňuje vaše očekávání a není to pro vás to pravé, kontaktujte nás prosím co nejdříve na e-mailové adrese info@kinderfeets.cz, abychom mohli zajistit vrácení zboží. Máte 14 dní od data dodání, abyste nás informovali o zrušení vaší objednávky a 30 dní, abyste mohli vrátit balíček na poštu (v rámci těchto 30 dní musí být balíček označen razítkem). Chcete-li uplatnit nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá, ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi, a musí být také v původním obalu.

K dokončení procesu vrácení zboží vyžadujeme potvrzení nebo doklad o nákupu. Při vrácení zboží budete odpovědni za úhradu přepravních nákladů. Přepravní náklady jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, budou náklady na vrácení odečteny z vaší náhrady.

Dodací lhůty vráceného zboží závisí na GLS.

Při odesílání zásilky, byste měli využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení přepravního pojištění. Nemůžeme zaručit, že obdržíme vámi vrácenou položku.

V případě, že nebude položka vrácena ve svém původním stavu, je vrácena více než 30 dnů po dodání nebo je poškozena ne kvůli naší chybě, může dojít pouze k částečnému vrácení peněz.

Pokud se rozhodnete vrátit vámi zakoupené produkty, pošlete nám prosím e-mail na adresu info@kinderfeets.cz a své položky zašlete na adresu:

Vivano d.o.o

Medvoška cesta 3

1215 Medvode

Slovenia

Jakmile obdržíme vaši zásilku, budeme vás kontaktovat.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ (pokud je to možné)

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme vámi vrácenou položku, zašleme vám e-mail s upozorněním. Rovněž vás upozorníme na schválení nebo odmítnutí vaší refundace. Pokud bude váš požadavek schválen, bude vrácení peněz zpracováno a částka bude automaticky připsána na váš účet.

V případě, že jste dosud neobdrželi vrácené peníze, nejprve prosím zkontrolujte svůj bankovní účet. Pokud jste to všechno udělali a stále jste neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás.

SLEVNĚNÉ ZBOŽÍ (pokud je to možné)

Vráceno může být pouze nezlevněné zboží. Zlevněné výrobky bohužel nemohou být vráceny.

VÝMĚNA ZBOŽÍ (pokud je to možné)

Položky vyměňujeme pouze v případě, že jsou poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu info@kinderfeets.cz.