Bez postranních koleček

Nezávislot. Dovednosti. Svoboda. Kontrola.

Chceš-li vyrůst, musíš se snažit.

Pokud vás někdo zezadu neustále postrkuje – pokud vás pomocná kolečka zachytí vždycky, když padáte – jak se to správně naučíte?

Naši děti mají všechno potřebné k tomu naučit se jezdit na kole jen s pomocí svých dvou nohou. Nemusíme je postrkovat, dávat jim pomocná kolečka, nebo je mást pedálovými tříkolkami. Vše, co opravdu musíme udělat je, pokusit se udržet krok s jejich manévry po rušných městských ulicích i tichých venkovských cestách a to s naprostou kontrolou, sebevědomím a sebeurčením.

Odrážedla mohou působit jako nejnovější výstřelek hipsterských rodičů, avšak nabízí daleko víc než jen rádoby instagramový design. S našimi Kinderfeets Classic a Retro modely , se vaše batole může začít učit jezdit na kole již ve věku dvou let, a to vlastním tempem, bez dramat nebo paniky z odstraňování pomocných koleček.

Díky nízkému rámu, nastavitelnému sedátku a nožním opěrkám, nabízí toto stylové dřevěné kolo, přirozenou cestu, jak naučit svého potomka jezdit na kole. Děti mohou nechat nohy na zemi až do doby, než se budou cítit dost bezpečně na to, aby využily nožní opěrky (což jak všichni moc dobře vím, někdy působí jako létání). Díky odrážedlu se naučí kam položit nohy, připraví se na pedály a zvládnou tu nejhorší část jízdy: udržení rovnováhy.

Pro rodiče, kteří se nemohou dočkat, až jejich děti začnou jezdit (někdy dokonce dříve než začnou chodit), jsme vyvinuli Kinderfeets Tiny Tot 2 v 1, který dětem usnadní přechod s tříkolky na odrážedlo, naučí je držet rovnováhu a roste zároveň s nimi.

V souladu s procesem přirozeného a organického růstu našich malých cyklistů, jsme sami vyvinuli stylová kola z obnovitelných zdrojů, jako jsou bříza, bambus, biologicky rozložitelné pneumatiky a netoxické barvy. Nechceme být jen skvělým vzdělávacím prostředkem pro vaše děti, ale myslíme také na budoucnost, na to, aby nám jednou naše vnoučata mohla být vděčná za Zemi, kterou po nás zdědí.

Budete ohromeni tím, jak vaše dítě samo objevuje okolní svět. Zapomeňte na sportovní kočárky, Zapomeňte na děti, které si vymrčují nošení. Kinderfeets děti jsou někde jinde. A jejich rodiče s nimi!

#zadnapomocnakolecka #nejlepsiodrazedlo